Niczym nieograniczona możliwość kreacji smaków, kolorów i form zachwyci każdego gościa. Nikt nie przejdzie obojętnie obok słodkiego stołu na Twoim przyjęciu.

Słodkie stoły

Cztery style aranżacji

Prezentujemy słodkie stoły w czterech niezwykłych odsłonach. To kierunki, które najchętniej wybieracie. Styl aranżacji wyraża każdy detal. Wygląd wszystkich słodyczy jest specjalnie zaprojektowany, a dodatki zostały dobrane ze szczególną dbałością.

rustykalny

industrialny

boho

klasyczny

Dostępne pakiety

Nasz wkład w przygotowanie słodkiego stołu na Wasze przyjęcie może mieć dowolny zakres. Od przygotowania samych tylko słodkości, po kompleksową aranżację składającą się z mnóstwa spójnych detali.

słodkości Tartelette
+
aranżacja we własnym zakresie

Cena

wybrane słodkości + dowóz

słodkości Tartelette
+
aranżacja Basic

Cena

wybrane słodkości + dowóz + 600 zł aranżacja + 400 zł kaucja zwrotna za patery

słodkości Tartelette
+
aranżacja Basic Plus

Cena

wybrane słodkości + dowóz + 600 zł aranżacja + 400 zł kaucja zwrotna za patery + koszt dodatków

słodkości Tartelette
+
aranżacja Premium

Cena

Indywidualna wycena

Kompleksowa usługa projektu i aranżacji Waszego słodkiego stołu od A do Z. Zajmiemy się wyglądem Waszego słodkiego stołu od podstaw, dopasujemy wszystkie jego elementy i zadbamy o ich prezentacje.

Przy wyborze opcji Premium prosimy o kontakt na co najmniej dwa miesiące przed planowaną uroczystością.

Dodatkowe informacje

Poznajcie szczegóły naszej oferty. Dowiecie się więcej na temat wspólnej pracy z nami nad przygotowaniem Waszego niezwykłego słodkiego stołu.

aranżacja

Nie aranżujemy słodkich stołów ze słodkości spoza naszej oferty.

dowóz

Dojazd dekoratorki

(przy opcji z aranżacją)

dowozy

Kaucja wysokości 400 zł pobierana jest w opcjach Basic i Basic Plus. Kaucja jest zwracana po oddaniu kompletu nieuszkodzonych naczyń. Prosimy o zwrot pater najpóźniej cztery dni po uroczystości, po upływie tego terminu odbieramy naczynia we własnym zakresie bez zwrotu kaucji.