Niczym nieograniczona możliwość kreacji smaków, kolorów i form zachwyci każdego gościa. Nikt nie przejdzie obojętnie obok słodkiego stołu na Twoim przyjęciu.

Słodkie stoły

Cztery style aranżacji

Prezentujemy słodkie stoły w czterech niezwykłych odsłonach. To kierunki, które najchętniej wybieracie. Styl aranżacji wyraża każdy detal. Wygląd wszystkich słodyczy jest specjalnie zaprojektowany, a dodatki zostały dobrane ze szczególną dbałością.

rustykalny

industrialny

boho

klasyczny

Dostępne pakiety

Nasz wkład w przygotowanie słodkiego stołu na Wasze przyjęcie może mieć dowolny zakres. Od przygotowania samych tylko słodkości, po kompleksową aranżację składającą się z mnóstwa spójnych detali.

wypożyczenie naczyń

Cena

Koszt zależy od ilości wypożyczonych naczyń i pater. Ilość dopasowujemy do ilości zamówionych słodkości. Pobieramy również kaucję w kwocie 300 zł, która jest zwracana w momencie oddania kompletu nieuszkodzonych naczyń. Patery przywozimy na miejsce wesela razem ze słodkościami

aranżacja podstawowa

Cena

Koszt 700 zł obejmuje:

aranżacja premium

Cena

Indywidualna wycena

Zajmiemy się wyglądem Waszego słodkiego stołu od podstaw, dopasujemy wszystkie jego elementy i zadbamy o ich prezentacje. Koszt tej opcji wyceniany jest indywidualnie na podstawie wybranych dodatków:

Dodatkowe informacje

Poznajcie szczegóły naszej oferty. Dowiecie się więcej na temat wspólnej pracy z nami nad przygotowaniem Waszego niezwykłego słodkiego stołu.

aranżacja

Nie aranżujemy słodkich stołów ze słodkości spoza naszej oferty.

dowóz

Dojazd dekoratorki

(przy opcji z aranżacją)

dowozy

Kaucja wysokości 400 zł pobierana jest w opcjach Basic i Basic Plus. Kaucja jest zwracana po oddaniu kompletu nieuszkodzonych naczyń. Prosimy o zwrot pater najpóźniej cztery dni po uroczystości, po upływie tego terminu odbieramy naczynia we własnym zakresie bez zwrotu kaucji.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.