Odwiedź naszą kawiarnię w centrum Krakowa.
Każdy może spędzić tu miłe chwile z przyjaciółmi, omówić ważne kwestie na biznesowym spotkaniu, poczytać książkę we własnym towarzystwie z aromatyczną kawą w ręku.

Kawiarnia

Kraków, ul. Stradomska 15

niedziela – czwartek
09:00 – 19:00

piątek i sobota
09:00 – 21:00

Serwujemy

Menu naszej kawiarni traktujemy sezonowo. Wszystko, co serwujemy na słodko i na słono, powstaje na bazie świeżych, wyselekcjonowanych produktów.

śniadania

Bogate w składniki śniadania są pożywne, zdrowe i pyszne. Możecie wybierać spośród słodkich i słonych propozycji.

kromki na zakwasie

Każda z naszych kromek jest bogata w świeże, różnorodne składniki. Serwujemy najwyższej jakości pieczywo na zakwasie. To zdrowy wybór w dowolnej porze dnia.

sałatki

Lekkie i pełne smaku. Menu sałatkowe powstaje na bazie składników sezonowych. Staramy się, by nasze sałatki były urozmaicone i pyszne.

herbaty

U nas znajdziecie propozycje herbat na zimne i gorące dni. Możecie wybierać spośród klasycznych napojów oraz modnych nowości.

kawy

Serwujemy kawy idealne na każdą porę roku: orzeźwiające na upalne dni oraz ciepłe i aromatyczne, które rozgrzewają chłodne zimy.

słodkości

Codziennie w naszej witrynie duży wybór słodkości, które uprzyjemnią Wam każdy dzień. Przygotowując ofertę, stawiamy na sezonowe składniki.

wina ekologiczne

Wina naturalne zachwycają autentycznym smakiem i głębokim nawiązaniem do regionu, z którego pochodzą.

drinki

Orzeźwiające drinki przygotowujemy na bazie naturalnych, wysokiej jakości składników. Oferta zmienia się wraz z porami roku.

koktajle

Pożywne, bardzo smaczne i zdrowe. Wszystkie owoce wykorzystane do przygotowania koktajli są wyselekcjonowane i pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Nasza przestrzeń

W 2020 roku udało nam się spełnić nasze marzenie o otwarciu kawiarni – z decyzją zwlekaliśmy długo, ponieważ zależało nam, by zyskać doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować Wam utrzymanie niezmiennie najwyższej jakości produktów i usług.

Wybierając lokalizację naszej kawiarni, szukaliśmy miejsca z jednej strony znajdującego się w centrum, a z drugiej dającego ukojenie od codziennego zgiełku pędzącego miasta.

Wybraliśmy dziedziniec kamienicy przy Stradomskiej 15. Wnętrze zaprojektował dla nas krakowski architekt Łukasz Młynarski. Zależało nam, by miejsce poza swoją słodką ofertą, przyciągało krakowian i turystów także nietuzinkową przestrzenią.

Zapraszamy

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.