Zamów wymarzone słodkości na swoje wesele!
hero

Nasze przepisy często mają historie dużo dłuższe niż historia naszej cukierni. Przekazywanie z pokolenia na pokolenie sekrety i starannie wyselekcjonowane produkty czynią nasze słodkości wyjątkowymi.

Smak każdego ciastka, drożdżówki czy tortu jest dowodem na to, że Tartelette to nie tylko wspaniałe receptury i doskonałe składniki, ale pasja.
MAGDA, OPINIE GOOGLE

Nasza cukiernia to w pełni rodzinne przedsięwzięcie, które początek miało w zaciszu domu w krakowskim Bieżanowie.

Ciocia Ela - to ona jest postacią, która nadała początek i charakter cukierni jaką widzimy dzisiaj, czuwa nad każdym wykonanym ciastem i dba o to, żeby każde z zakupionych przez Was słodkości było najwyższej jakości.

Od samego początku kwestią dla nas kluczową jest jakość naszych produktów i zachowanie domowego smaku.

Wszystkie półprodukty wchodzące w skład naszych słodkości przygotowujemy sami w naszej pracowni. Pyszne domowe konfitury, delikatne budynie i puszyste biszkopty to efekt pracy, w którą wkładamy całe serce.

Nasi klienci chwalą nas przede wszystkim za niezmiennie najwyższą jakość produktów i staranność ich wykonania, która utrzymuje się od początku naszej działalności.

Zespół

Ela

Ela

Stanisława

Stanisława

Wiesława

Wiesława

Domowe receptury

W Tartelette najważniejszy jest domowy smak naszych wypieków, dlatego używamy tylko naturalnych składników od zaufanych dostawców. Owoce w naszych tortach i deserach wybierane są ze szczególną troską.

Naturalne składniki

Konfitura różana, którą znajdziecie między innymi w naszych drożdżówkach, eklerach czy pączkach, pochodzi z naszej własnej uprawy dzikiej róży i jest od początku do końca wytwarzana w naszym ogrodzie, dlatego jesteśmy pewni jakości naszych słodkości.

zdjęcie

KAWIARNIA

Odwiedź naszą kawiarnię w centrum Krakowa

Stradomska 15, Kraków
cafe@tartelette.pl
510 720 866

PRACOWNIA

Pracownia i cukiernia w jednym miejscu.

Duża Góra 2/3, Kraków
zamowienia@tartelette.pl
504 974 637
Loading...

Bądź na bieżąco z Tartelette