Zamów wymarzone słodkości na swoje wesele!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum quis sodales nibh. Ut sollicitudin augue ac ultrices iaculis. Maecenas sollicitudin tempor felis rhoncus aliquam. Vivamus consectetur augue eget blandit tincidunt.
kawiarnia ilustracja

Szybkie wifi

Zwierzaki mile widziane

Możliwość zamówienia na wynos

wygodne miejscedo pracy zdalnej

Kameralny taras

Miejsce

Z końcem 2020 roku udało się nam spełnić nasze marzenie o otwarciu kawiarni – z decyzją zwlekaliśmy dość długo, jednak zależało nam dojściu do momentu, w którym będziemy w stanie zagwarantować Wam utrzymanie niezmiennie najwyższej jakości produktów i usług.

Wybierając lokalizacje naszej kawiarni, szukaliśmy miejsca z jednej strony znajdującego w centrum, a z drugiej dającego ukojenie od codziennego zgiełku pędzącego miasta.

Wybór padł na dziedziniec kamienicy przy Stradomskiej 15. O stworzenie wnętrza zwróciliśmy się do krakowskiego architekta Łukasza Młynarskiego.

Chcieliśmy, aby miejsce poza swoją słodką ofertą przyciągało krakowian i turystów także swoim nietuzinkowym wnętrzem.

Myślimy, że każdy z przyjemnością spędzi tu chwilę z przyjaciółmi, omówi ważne kwestie na biznesowym spotkaniu czy też poczyta książkę z aromatyczną kawą w ręku.

zdjęcie kawiarni

Zorganizuj wydarzenie w Tartelette Cafe

Na degustację proponujemy Państwu przygotowanie 3 mini torcików w wybranych smakach.

Przepiękne miejsce, do którego jeszcze na pewno wrócę! Wnętrze zaprojektowane z pomysłem, dobre słodkości i kawa speciality w ofercie. Ukryty skarb :)
KALINA, OPINIE GOOGLE

Godziny otwarcia

Niedziela - Czwartek
09:00 - 19:00
Piątek i Sobota
09:00 - 22:00
Loading...
zamów ilustracja

Słodkości z dostawą do domu.
Zamawiaj przez aplikacje Wolt.

Zamów